Instrukcja

Korzystanie ze skryptu Open Solution QuickCms v5.5

 

Specjalnie dla potrzeb projektu Oblicza Dialogu przygotowałem niniejszą wersję skryptu QuickCMS 5.5. Zostalo z niej wyrzucone wszystko co potencjalnie może doprowadzić do uszkodzenia samego systemu zarządzania serwisem, pozostawiono i/lub rozbudowano inne narzędzia (rozbudowany edytor w administracyjnej części portalu).

Wygląd strony może przybrać jeden z czterech "tematów", dostępnych dla każdego edytowanego artykułu, w prawej części okna edycyjnego - w zakładce zaawansowane. Wygląd tematów można zaobserwować na stronie test.obliczadialogu.pl.

Zachęcam Państwa do korzystania z działu Pomoc na stronie obliczadialogu.pl gdzie staram się pokazywać w sposób jak najbardziej przystępny rozwiązania problemów, nadesłanych w poprzednich edycjach projektu. Przypominam, iż zawsze można się zwrócić o pomoc w rozwiązaniu Państwa problemów zarówno do nas, jak również do innych uczestników projektu - w tym celu warto pracę nad stroną rozpocząć od działu Kontakt. Wzajemne kontaktowanie się i poznawanie grup pracujacych nad projektem jest miłym dodatkowym owocem pracy nad Obliczami Dialogu.

 

Koordynator techniczny projektu z ramienia IDMJP2
Paweł Kulig